WAŻNE INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Muzeum Motoryzacji Jelenia Góra znajduje się na II piętrze Galerii Nowy Rynek. Specyficzne warunki tej lokalizacji wymagają wprowadzenia i zachowania odpowiednich reguł zwiedzania.

I. Godziny zwiedzania.
Zwiedzanie odbywa się codziennie tylko w wyznaczonych porach: 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00. Przewodnik jest praktycznie codziennie w tych godzinach, jednak przed przyjściem prosimy o sprawdzenie na naszym profilu FB, czy w danym dniu zwiedzanie nie jest odwołane.

Bilety do nabycia na miejscu.

II. Parking i stojaki na rowery.
Na terenie Galerii Nowy Rynek znajduje się bezpłatny parking podziemny i naziemny. Przed wejściem do budynku znajdują się również stojaki rowerowe.

III. Szatnia.
Na terenie Galerii Nowy Rynek nie ma szatni. Ubranie wierzchnie można zostawić w samochodzie lub w miejscu sprawdzania biletu. Uwaga! Organizator nie odpowiada za pozostawione rzecz, choć dokłada wszelkich starań, aby je zabezpieczyć.

IV. Sprawdzanie biletów i początek zwiedzania.
Osoby, które wykupiły bilet na daną godzinę powinny stawić się najpóźniej 10 minut przed wyznaczoną godziną w lokalu nr xxx na I piętrze Galerii Nowy Rynek. Tu odbywa się sprawdzenie biletów poprzez zeskanowanie umieszczonego na nich kodu QR. Po rejestracji biletu każdy zwiedzający otrzymuje opaskę na rękę. Uwaga! Tylko prawidłowo założona na nadgarstek opaska oraz zarejestrowany bilet upoważniają do wejścia na teren Wystawy. Po sprawdzeniu i rejestracji biletów grupa udaje się wraz z przewodnikiem na II piętro na zwiedzanie wystawy

V. Czas trwania zwiedzania.
Zwiedzanie trwa ok. 60 minut.

VI. Toalety
Na każdym piętrze Galerii Nowy Rynek znajdują się bezpłatne toalety.

VII. Dostęp dla osób niepełnosprawnych ruchowo
Galeria Nowy Rynek jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

VIII.Covid-19 – ograniczenia
Ze względu na trwający stan epidemiczny koronawirusaCovid-19 liczba osób w grupie zostaje ograniczona do 25 osób. Każdy zwiedzający zobowiązany jest do zachowania dystansu społecznego oraz zakrycia ust i nosa przy użyciu maseczki.
Uwaga! Osoby, które nie zastosują się do wymienionych ograniczeń mogą zostać niewpuszczone na teren Wystawy, bez prawa do zwrotu opłaty za bilet!

IX. Regulamin.
Każdy Zwiedzający powinien bezwzględnie przestrzegać regulaminu.

 

 

CHCESZ ODWIEDZIĆ MUZEUM MOTORYZACJI JELENIA GÓRA?

GODZINY ZWIEDZANIA: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00

BILETY DO NABYCIA NA MIEJSCU